ІНСТИТУТ  ІМПУЛЬСНИХ  ПРОЦЕСІВ  І  ТЕХНОЛОГІЙ 
НАН УКРАЇНИ
© 2012  Институт импульсных процессов и технологий НАН Украины.
            Все права защищены.
СОДЕРЖАНИЕ САЙТА
КОНТАКТЫ ИНСТИТУТА

E-MAIL - Напишите нам
| Структура института | Оренда майна НАН України    

Як стати орендарем нерухомого майна Інституту імпульсних процесів і технологій

Шановні потенційні орендарі!
    Відповідно до Закону України "Про оренду державного та комунального майна" №157-ІХ від 03.10.2019 року (надалі - Закон), який введено в дію з 01.02.2020 року, та Порядку передачі в оренду державного та комунального майна (надалі - Порядок), затвердженого Постановою Кабінету Міністрів України "Деякі питання оренди державного та комунального майна" № 483 від 3 червня 2020 р., яка набрала чинності 17.06.2020 року, змінено  процедуру передачі в оренду державного майна.

    Відтепер, потенційний орендар - фізична або юридична особа, яка виявляє бажання взяти в оренду майно НАН України, орендодавцем якого є Інститут імпульсних процесів і технологій, може зробити це одним із наступних способів:
    1. Взяти участь в аукціоні на право оренди об'єкта комунальної власності, включеного до Переліку першого типу, який оголошено в електронній торговій системі Прозорро.Продажі (надалі - ЕТС).
Інформація про оголошені аукціони опублікована за посиланням.
    Для участі потенційний орендар подає в ЕТС заяву на участь в аукціоні в електронній формі та документи згідно з переліком.

    2. Подати в ЕТС (до 01.10.2020 року без застосування ЕТС) заяву шляхом заповнення електронної форми на оренду майна, включеного до Переліку першого типу.
    Переліки оприлюднені за посиланням.
    Заява на оренду майна, включеного до Переліку першого типу, подається якщо об'єкт оренди було включено до Переліку першого типу не за заявою потенційного орендаря або у випадку, коли потенційний орендар бажає подати свої пропозиції щодо строку оренди такого об'єкта.
    Зразок заяви

    3. Звернутись з заявою в електронній формі через ЕТС (до 01.10.2020 року без застосування ЕТС) до Інституту імпульсних процесів і технологій НАН України з заявою про включення визначеного об'єкта комунальної власності до одного з Переліків (якщо об'єкт не включено до жодного з Переліків):
    - до Переліку першого типу (переліку об'єктів, що передаються в оренду на аукціонах) - якщо заявником є особа, не зазначена в ч.1 та ч.2 ст.15 Закону
    Зразок заяви   

     УВАГА! Не можуть бути орендарями майна особи, на яких поширюються обмеження, встановлені ст.4 Закону. Усі потенційні орендарі разом з заявою щодо оренди та доданими до неї документами, зобов'язані надати інформацію про їх відповідність вимогам Закону до орендарів державного майна за формою:
    для фізичних осіб                        для юридичних осіб